Strona Telekomunikacja wykorzystuje ciasteczka
by działać jak najsprawniej.
Kontynuując przeglądanie
wyrażasz zgodę na korzystanie przez nas z cookies.

Telekomunikacja

Szeroki zakres efektywnych, dochodowych rozwiązań dla operatorów telekomunikacyjnych


Poznaj bogactwo naszych rozwiązań i produktów, które zapewnią Twojej organizacji nowe, powtarzalne przychody oraz stworzą nową jakość interakcji z Twoimi abonentami.

Ringback Tones

Ringback Tones to muzyka, bądź inny przekaz, w słuchawce Twojego telefonu, która skutecznie buduje więź z abonentem. Usługa ta jest niekwestionowanym liderem w zakresie zysków generowanych dla operatorów telekomunikacyjnych.

Kompletna platforma Ringback Tone, umożliwia operatorom komórkowym zamianę standardowego sygnału oczekiwania na muzykę, reklamę, lub inny plik dźwiękowy. Oferuje pełną gamą funkcjonalności i rozwiązań pomocniczych.

Platforma RBT potrafi obsłużyć zarówno małych operatorów, jak i całe grupy telekomunikacyjne. Nasze rozwiązanie stoi za największymi sukcesami usługi Ringback Tones w Europie.

Kompleksowe zarządzanie usługą RBT (Ringback Tones) obejmuje obszary: obsługi platformy, zarządzania treścią, współpracy z partnerami, realizacji kampanii promocyjnych, koordynacji działań pozyskaniowych, monitoringu i prewencji churn oraz retencji. Usługa przynosi duże korzyści operatorom mobilnym dzięki przeniesienia odpowiedzialności za przychody na partnera.

Skuteczność potwierdzona sukcesami u różnych operatorów i na różnych rynkach.

Oglądaj wideo

Autorska koncepcja, pozwalająca ofertować Ringback Tones w ujednolicony i prosty dla abonenta sposób.

Potwierdzona wdrożeniem komercyjnym i generująca istotne przychody dla wszystkich operatorów, świadczących usługę Ringback Tones w danym kraju, oraz uczestników rynku muzycznego. Nie wymaga wymiany istniejącej platformy, nie generuje dodatkowych kosztów, nie wymaga inwestycji kapitału. Otwiera usługę dla partnerów biznesowych – wytwórni, mediów i dostawców usług.

Perfekcja

Platforma dopracowana technicznie pod każdym względem

Funkcjonalność

Oferuje największą funkcjonalność na rynku

Niezawodna

Wiarygodna, stabilna i skalowalna

Profesjonalizm

Dynamiczny i zaangażowany zespół ekspertów

Know-how

Wiedza i doświadczenia z różnych rynków

Motywacja

Wąska specjalizacja i koncentracja na osiągnięcie celu

Skuteczność

Maksymalna optymalizacja wydatków marketingowych (ATL)

Extra przychody

Odkryj nowy potencjał dochodowego rynku

Bądź trendy

Prosta komunikacja i moda na usługę wśród abonentów

Platforma usług dodanych

Elastyczne i uniwersalne rozwiązanie, umożliwiające szybki rozwój praktycznie każdej usługi dodanej w Twojej sieci. Dzięki efektywnemu interfejsowi graficznemu nawet pracownicy nie posiadający wiedzy technicznej mogą w łatwy sposób rozwijać i dostrajać logikę usługi, a także wdrażać nowe usługi w czasie rzeczywistym.

Platforma umożliwia natychmiastowe funkcjonowanie predefiniowanych usług, takich jak:

 • Voice Mail (poczta głosowa), wraz z Video Voice Mail oraz Visual Voice Mail,
 • IVR dla połączeń przychodzących i wychodzących, z możliwością uruchomienia Video IVR,
 • usługi powiadomień, takie jak:
  • powiadomienie o nieodebranym połączeniu,
  • powiadom o ponownej dostępności,
  • powiadom, gdy nie będzie zajęte.

Nasza Platforma VAS pozwala również szybko tworzyć nowe lub modyfikować istniejące usługi oraz wdrażać zmiany, które muszą szybko wejść w życie.

Szeroki wybór interfejsów i modułów pozwala na tworzenie bogatych usług opartych na obsłudze wiadomości. Wsparcie dla SMS, MMS i USSD pozwala na tworzenie usług takich jak:

 • Ankiety.
 • Głosowanie.
 • Inteligentny dialog.
 • Usługi subskrypcyjne.
 • Kampanie masowego wysyłania SMS.

W kilka chwil, wraz z możliwością natychmiastowych testów i uruchomienia komercyjnego.

Dzięki możliwości dołączania baz danych, platforma umożliwia uruchomienie wielu usług opartych na treści. Obsługując treści audio, wideo oraz treści własne (takie jak aplikacje i obrazy), platforma daje możliwość realizacji różnych usług promocyjnych, m. in.:

 • Zarządzanie treścią (przekazywanie, kontrola praw i jakości),
 • Promocje i sprzedaż treści,
 • Przesyłanie strumieniowe treści,
 • Dostarczanie treści,
 • Subskrypcje treści.

Szerokie spektrum usług

Obszerny pakiet usług Call Completion

Wydajny interfejs

Natychmiastowe wdrażanie nowych oraz zmiany istniejących usług za pomocą interfejsu graficznego

Real-time monitoring

Monitorowanie działania usług i raportowanie w czasie rzeczywistym

Łatwa obsługa

Tworzenie usług SMS, MMS i USSD przy pomocy modułów

Know-how

Duże doświadczenie w obsłudze wiadomości i zarządzaniu usługami

Precyzyjne reportowanie

Personalizowane raporty usług opartych na obsłudze wiadomości

Szeroki wachlarz funkcjonalności

Możliwość tworzenia usług opartych na treści

Multimedia

Obsługa licznych formatów treści, takich jak audio, wideo i dane binarne

Więcej możliwości

Wtyczki pozwalające na wzbogacanie o zaawansowane przetwarzanie treści

Platformy telekomunikacyjne

Platformy i systemy telekomunikacyjne klasy operatorskiej dla sieci nowych generacji i IMS.  Dostarczamy softwitche klasy 4 i 5 , telekomunikacyjne serwery aplikacji jak również rozwiązania pod konkretne wymagania klienta.  Świadczymy usługi migracji, aktywacji, oraz doradztwa dla platform IMS i sieci NGN.

Skalowalne rozwiązania sygnalizacyjne C4 z elastycznym trasowaniem połączeń, pozwalające skutecznie zarządzać trasowaniem połączeń zarówno w sieciach VoIP jak i w technologii TDM. W zakresie klasy 5 oferujemy skalowalne, wysoko funkcjonalne platformy dla abonentów indywidualnych, a także rozwiązania Cloud PBX i Unified Communications & Collaboration dla abonentów biznesowych. Wśród naszych dostawców softswitch’ów znajdują się firmy takie jak BroadSoft, Sipwise, Squire Technologies i inne.

Komercyjne i gotowe do użytkowania serwery aplikacji IMS, a także dedykowany development usług telefonicznych lub usług typu Rich Communication Services. Jeżeli chcesz zaoferować swoim abonentom nowe usługi lub zapewnić współpracę z istniejącymi usługami opartymi na technologii CAMEL, spełnić wymagania prawne lub po prostu obniżyć koszty, idelanym rozwiązaniem będzie dedykowana aplikacja IMS, dostosowana do Twoich konkretnych potrzeb.

W związku z obniżającymi się kosztami ARPU z usług telefonicznych, platformy Open Source zapewniają opłacalną alternatywę dla tradycyjnych produktów komercyjnych. Oferujemy rozwiązania klasy operatorskiej, oparte na kompletnych platformach telekomunikacyjnych, a także wdrażanie usług dedykowanych budowanych na frameworkach SIP Sevlet lub Jain SLEE, w zależności od Twoich konkretnych potrzeb. Nasze doświadczenia obejmują platformy takie jak FreeSwitch, Kamailio, Mobicents.

Inteligentne trasowanie połączeń

SIP Trunking

IP Centrex

MMTel

Nowe usługi

Współpraca z istniejącymi usługami

Klasa operatorska

Elastyczność

Oszczędność

BIG DATA

Big Data to narzędzie niezbędne dla podnoszenia jakości obsługi klienta i komunikacji zorientowanej na klienta. Wykorzystując informacje dostępne w sieciach mobilnych, dostarczamy zestaw skutecznych narzędzi do zbierania, analizowania, wykorzystywania i dzielenia się cennymi informacjami, które często pozostają niewykorzystane.

Kompletny zestaw narzędzi do analizowania ruchu sygnalizacyjnego w każdej sieci mobilnej. Z tych komunikatów wyodrębniamy dane oparte na lokalizacji dla dowolnego abonenta sieci mobilnej.

Co więcej, przy zastosowaniu odpowiedniej wtyczki możliwe jest zintegrowanie z Platformami Lokalizacyjnymi w celu dostarczenia jeszcze bardziej szczegółowych informacji dotyczących kluczowych abonentów.

Wszystkie zbierane informacje stanowią bazę dla dalszych analiz.

Wielopoziomowe analizy do monitorowania lokalizacji abonentów w czasie zbliżonym do rzeczywistego oraz możliwość uruchamiania wybranych wydarzeń w oparciu o konkretną lokalizację.

Im bliżej skonfigurowanych lokalizacji znajduje się abonent, tym dokładniejsze monitorowanie lokalizacji zostaje uruchomione.

Integracja z Platformą VAS lub AdServer umożliwia uruchomienie usług opartych na lokalizacji dla abonentów komórkowych.

Dla poprawy jakości analiz statystycznych, zbierane dane lokalizacyjne mogą być odpowiednio anonimizowane, zbierane i przetwarzane oraz udostępniane w formie miarodajnych raportów dla konkretnych branż, takich jak handel, służby użyteczności publicznej, usługi publiczne czy wojsko.

Każdy raport jest dostosowywany specjalnie do potrzeb danej branży i ma na celu dostarczenie jak najbardziej cennych i przewidujących danych.

Zestaw narzędzi

Mechanizmy do zbierania, analizowania i przetwarzania danych o lokalizacji abonenta

Uniwersalność

Kompatybilność ze wszystkimi sieciami mobilnymi, niezależnie od dostawcy

Skuteczność

Różne technologie lokalizacji dla zachowania równowagi pomiędzy dokładnością a kosztami

Dokładność

Inteligentne przetwarzanie danych w celu lokalizowania odpowiednich wydarzeń w określonym czasie

Dostosowanie

Złożone wywoływanie i logika, przystosowane do zaawansowanych usług

Skuteczne targetowanie

Zaawansowane i łatwe w obsłudze narzędzia targetowania

Bezpieczeństwo danych

Anonimizacja danych dla zachowania bezpieczeństwa danych abonenta

Dostosowanie do potrzeb

Zaawansowane gromadzenie danych dostosowane do wymagań klienta

Raportowanie

Szerokie możliwości raportowania oraz bezpieczne dostarczanie zgromadzonych danych

Usługi IT

Kompleksowe rozwiązania oraz usługi IT dedykowane do różnych sektorów rynku. Tworzymy elastyczne i nowoczesne rozwiązania w oparciu o produkty własne, jak i naszych partnerów.

ESB to serce nowoczesnego przedsiębiorstwa. Dzięki odseparowaniu poszczególnych systemów dziedzinowych istnieje możliwość niezależnego rozwoju poszczególnych obszarów biznesowych. Dzięki skutecznemu wdrożeniu platformy integracyjnej możemy uzyskać wymierne korzyści zarówno w rozwoju, jak i utrzymaniu środowiska IT.

Obszar Business Intelligence jest jednym z głównych czynników wspierających rozwoju biznesu, wykorzystujący dynamiczną analizę danych, która wspiera działania strategiczne.

Właściwe wykorzystanie narzędzi Business Intelligence firma jest w stanie przekuć na sukces i uzyskać przewagę nad konkurencją.

Jeden ze strategicznych obszarów biznesowych w organizacjach posiadających skomplikowany i rozbudowany majątek sieciowy.

Operatorzy telekomunikacyjni, aby sprostać wymaganiom rynku poddani są presji ciągłej rozbudowy i udoskonalania systemów informatycznych wspierających działania operacyjne (OSS), które stały się kluczowym czynnikiem skutecznego budowania innowacyjnych produktów i usług, rozbudowy bazy klientów, jak i redukcji kosztów.

Dostosowanie do potrzeb

Open source oraz gotowe rozwiązania

Wysoka jakość

Sprawdzone standardy budowy środowisk IT klienta

Efektywność finansowa

Oszczędność czasu i środków

Elastyczne rozwiązania

Lekkie i łatwe w obsłudze

Indywidualne podejście

Produkt dopasowany do konkretnego klienta i zdefiniowanych potrzeb

Innowacyjność

Wykorzystanie najnowszych technologii

Optymalizacja kosztowa

Automatyzacja procesów

Skrócenie TTM.

Jesteśmy dumni ze współpracy:


plus
Play
Nova
Netia
Dialog
Globitel